top of page

FOTOKOPİ KİRALAMA NEDİR

Büro Makinelerinde En Hesaplı Kiralama

 

            İş yeri ve büronuzda fotokopi makinesi kullanmanız gerekiyor ise ve bunu satın almadan gerçekleştirmek istediğiniz de artık bizim size hizmet verdiğimizi dile belirtmeliyiz. Fotokopi kiralama seçeneğimiz sayesinde artık daha uygun bedeller ödeyebilirsiniz. Bu hizmet tipinde iş yerinize getireceğimiz makine bizim olmaktadır. Herhangi bir sarf malzemeye gerek kalmadan ve ek para ödemeden sadece aylık olarak çektiğiniz kopya sayesinde bir ücret ödersiniz. Servis ve yedek parça ürünleri sayesinde de cebinizden bir bedel çıkmayacağı müjdesine vermek isteriz.

 

 Uygun Kiralık Makineler de 1 Numara Hizmet

 

            İşinizi karşılayan ve size sorun çıkartmayacak pek çok yazıcı modellerine de bünyemizde yer vermekteyiz. Baktığınız zaman bu bağlamda da yazıcı kiralama işlerinizi mükemmel bir işleyişle yerine getirmekteyiz. Firmamız sayfa başı anlaşma kriterler ile de bütçenize uygun fırsatlar vermekteyiz. Aylık olarak artık yazıcıdan çektiğiniz kağıt kadar bir sabit ücret ödeyebilirsiniz. Yazıcılar içinde fotokopi makinelerinde olduğu gibi ödeyeceğiniz net ücret üzerinden aska başka bir ekstra para ödemeyeceğiniz bilgisini de vermek isteriz. İstanbul sınırları içerisinde sizlere aynı gün adresinize kadar gelerek kurulum ve teslimat yaptığımızın da altını yeri gelmişken çizmeliyiz.

 

 Kalitesi ve Tam Zamanında Destek

 

            Başlangıç yatırım maliyetine gerek kalmadan ve para bağlamadan artık bedava fotokopi - yazıcı sahibi olabilirsiniz. Teknoloji de en mükemmel marka ve sistemler ile büronuza değer katmak istediğiniz de bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve farkı net olarak görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her daim sunduğumuz özel çözümler ve farklılık ile artık mali tablonuzu sarsmadan katkı vereceğimiz sözünü de verebiliriz. Sipariş ve bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, iletişim numaraları ya da e posta adresi üzerinden de hemen temasa geçerek size geri dönüş sağlamamızı başarabilirsiniz.

bottom of page